Hakkımızda

Koltuk üretiminde, kalite ve görsellik misyonuyla yola çıkan firmamız en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

Koltuk doseme Türkiyenin en önemli koltuk imalatçılarından antika koltuk restorasyon yapan firmalardan biridir. Konseptten üretime kadar olan tüm detaylar hesaplanarak birinci sınıf kalite mobilya üretimi hedeflenmiştir. Her zaman olduğu gibi ürünlerinde fonksiyonu takip etmez, fonksiyonla bir bütündür.

Her modelden klasik koltuk takımları hakiki deri döşeme ve bakım ve boyamsı antika koltuk takım sergi ve müzaye de için hazırlana antika koltukların restorasyon yapılması ve tekne iç ve dış döşemesi ve fuar ve katoluk ve özel tasarım koltuk ve kanepe ürünlerin hazırlanması sandalye, kanepe, köşe takımı vs oturma gruplarınızın tamiri, yüz değişimi, cilası ve iskelet ve boya onarımı firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Koltuk döşeme faaliyet gösterdiğimiz alanlar antika koltuk takım sergi ve müzaye ve restorasyon için tamirlerin yapılıp hazırlanaması mobilya, sinema salonu,cafe,restourant, bar, oteller tekne iç ve dış döşemesi hakiki deri döşeme ve bakım ve boyamsı ve dekorasyon olarak proje ve mimarlık ekibimizle fuar ve katoluk ve özel tasarım koltuk ve kanepe ürünlerin hazırlanması konut ve ofis başta olmak üzere tamir,onarım ve uygulama hizmeti veriyoruz. Koltuk döşeme işlerimizde kullanığımız malzemeler birinci sınıf malzeme olup marka garantisinde olan malzemecilerle çalışmaktayız.

Stil Koltuk Telefon
Canlı Destek
Stil Koltuk Whatsapp